Мудрик приніс перемогу Челсі у Кубку англійської ліги

1 хв.

У матчі 1/16 фіналу Кубка англійської ліги проти «Барроу», головний тренер «Челсі» Енцо Мареска вирішив випустити Мудрика з перших хвилин.

Матч розпочався досить напружено, і хоча «Челсі» вважався фаворитом, суперник з нижчої ліги активно протистояв. Завдяки точному пасу Мудрика та зусиллям його товаришів по команді, «сині» здобули перемогу, проте гра була далека від легкої прогулянки.

Окрім матчу «Челсі», 1/16 фіналу Кубка англійської ліги принесло й інші цікаві події. Зокрема, представники англійської Прем’єр-ліги не завжди легко обігравали своїх суперників з нижчих дивізіонів.

• «Манчестер Сіті» здолав «Вотфорд» з рахунком 2:1, хоча гра виявилася напруженою до останньої хвилини.
  • «Астон Вілла» також з мінімальною перевагою перемогла «Віком» 2:1.
  • «Лестер» мав ще більш складний матч – після нічиєї у основний час вони змогли здобути перемогу лише в серії пенальті проти «Волсолла» з рахунком 3:0.