Дубль та асист Мессі допомогли Інтер Маямі перемогти Філадельфію Юніон

1 хв.
Х. Інтер Маямі

У матчі регулярного сезону MLS «Інтер Маямі» здолав «Філадельфію Юніон» з рахунком 3:1. Вирішальну роль у перемозі зіграв аргентинський форвард Ліонель Мессі, який забив двічі та віддав асист на Луїса Суареса.

Український захисник Сергій Кривцов, який виступає за «Інтер Маямі», на жаль, не зміг взяти участь у грі через травму.

Повернення Ліонеля Мессі після двомісячної перерви стало справжньою подією. Востаннє він виходив на поле 15 липня в фіналі Кубка Америки. У матчі проти «Філадельфії» він знову продемонстрував свій клас, забивши два голи. Перший гол було забито після асисту Луїса Суареса, а другий — за допомогою Жорді Альби.

На завершальних хвилинах зустрічі Мессі відзначився чудовою гольовою передачею, яку замкнув Луїс Суарес, оформивши остаточний рахунок на користь «Інтер Маямі».

«Філадельфія Юніон» намагалася протистояти натиску суперників, але забити більше одного м’яча їм не вдалося. Ключовими моментами гри стали точні дії Мессі та швидкі контратаки, які змушували суперників допускати помилки.