Вадим Урсу поступився на турнірі ATP Challenger в Китаї

Редактор
1 хв.
Вадим Урсу. Фото: Google

Перша ракетка України Вадим Урсу (305-й у світовому рейтингу ATP) зазнав поразки у своєму першому матчі на турнірі серії ATP Challenger у Шеньчжені, Китай.

Український тенісист поступився восьмому сіяному Джеймсу Маккейбу з Австралії (276-й у рейтингу).

Результат матчу: Вадим Урсу (Україна) – Джеймс Маккейб (Австралія) 6:2, 3:6, 3:6

Поєдинок розпочався вчора, однак був перерваний через погодні умови при рахунку 4:2 на користь Маккейба у вирішальному сеті. Після відновлення матчу австралієць зумів завершити зустріч на свою користь. Загальна тривалість матчу склала 1 годину 56 хвилин.

Урсу відзначився 3 ейсами, тоді як його суперник – 10. Вадим також припустився 7 подвійних помилок, у той час як австралієць допустив 4. Українець реалізував 4 із 10 брейкпойнтів, проте цього виявилося недостатньо для перемоги, оскільки Маккейб реалізував 5 із 9.

Попри поразку в одиночному розряді, Урсу продовжить свої виступи на турнірі в парному розряді. Він змагатиметься разом із Григорієм Ломакіним із Казахстану, де у першому колі їхніми суперниками стане пара Уго Бланше (Франція) та Біллі Гарріс (Велика Британія).