Тулуза виграла свій перший Кубок Франції у драматичному фіналі

Редактор
1 хв.
Тулуза завоювала трофей / фото AFP

Фінальний матч Кубка Франції 2023 року став незабутнім видовищем, де Тулуза здобула свою історичну першу перемогу у турнірі, перегравши Нант з рахунком 5:1.

Захисник Тулузи, 22-річний Логан Коста, відкрив рахунок на самому початку матчу. Уже до 10-ї хвилини він оформив дубль, забивши обидва голи головою після стандартних положень. Це стало шоком для Нанта, чинного володаря трофею, який переміг у Кубку Франції минулого року, здолавши у фіналі Ніццу.

Незважаючи на намагання Нанта відігратися, до кінця першого тайму вони пропустили ще два м’ячі в контратаках. Обидва голи забив нідерландський форвард Тейс Даллінга, зробивши рахунок 4:0 на користь Тулузи.

У другому таймі команди обмінялися голами, закріпивши рахунок 5:1 на користь Тулузи, що дозволило їм вперше в історії підняти Кубок Франції.

Ця перемога стала історичною для клубу, адже попередній клуб із назвою “Тулуза” вигравав Кубок Франції у 1957 році, але припинив існування у 1967-му. Нинішній клуб було створено лише через три роки після цього.