Баєр Леверкузен здобув історичну перемогу у фіналі Кубка Німеччини, обігравши Кайзерслаутерн з рахунком 1:0 на берлінській арені Олімпіаштадіон

Баєр вперше за 31 рік став командою, що виграла Бундеслігу та Кубок Німеччини в одному сезоні

Редактор
1 хв.
Баєр, Getty Images

Футбольний клуб «Баєр» (Леверкузен) здобув історичну перемогу у фіналі Кубка Німеччини, обігравши суперника з рахунком 1:0 на берлінській арені «Олімпіаштадіон».

Матч, що відбувся перед 75-тисячною аудиторією, став визначальним для команди, яка отримала свій другий кубковий трофей за всю історію.

Єдиний гол у зустрічі забив швейцарський півзахисник Граніт Джака на 16-й хвилині. Незважаючи на раннє вилучення івуарійського захисника Оділона Коссуну наприкінці першого тайму, «Баєр» зумів зберегти перевагу та довести гру до перемоги.

Тріумф «Баєра» значно вплинув на позиції німецьких команд у єврокубках, підвищивши рейтинг клубу.